Mobil Sesli chat si...

Mobil Sesli chat siteleri 4 Haziran 2020, Perşembe 0 2883

MobilChat sitelerinde ortamların kurulduğu ve günümüzde yaygınlaşan ve aileler, arkadaş ve sevgililerin katılım gösterdiği ziyaretçilerin partner aradıkları en ideal ortamlar haline gelmiştir. Bir çok site açılıp kapanarak nerede ise bunların hepsinin aylık veya yıllık bir süreç bazında ilerledikten sonra kapattıklarını nerede ise her gün görmekteyiz.

Örnek olarak gösterebileceğimiz o kadar site var ki isimleri unutulan büyüdükten sonra birden geriledikleri Google aramalarında aldıkları ceza sonucunda bir çok sebepler bulunmaktadır. Çalıntı içerikler, spam ve aşırı backlink hataları sonucunda domainlerin ceza aldıktan sonra gerekli düzenlemeleri yapamadıkları için çareyi siteyi kapatıp büyük sitelerde normal görevli olarak takılmakta ararlar.

Hepsev.com sohbet sitemizin makale, seo çalışma ekibi olarak 4 seneden beridir bir çok siteler açarak el birliği ile büyüttük. Aldığımız cezalar hatalar sonucunda edindiğimiz bilgiler ve şuan sitemizin alexa, seo ve pr değerlerine bakarak yola çıkarsak sesli siteler arasında en yüksek değerlere sahip olduğunu sorgulamalar sonucunda görebilirsiniz.

Site açmak kolay olduğu kadar kapatılması’da bir o kadar kolaydır. Açıp kapatmak önemli değil ama o siteyi belli bir seviyeye getirmek için emek harcamak ve sitenin içeriği görselliği kullanıcıya hitap etmelidir.

Sizlerde sitenizi kapatmış veya yeni bir arkadaşlık sesli görüntülü üyelik ve üyeliksiz sohbet ortamı arıyorsanız sesli ve görüntülü sohbete girişe tıklayarak bağlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sesli Kamerali MobiL

Cepte Sohbet Uyuglama indirmeden Eğlenceli Sohbete katiL

Görüntülü Mobil chat

Android Tüm Telefon Tablet Gibi CihazLarla Sitemize Giriş Yapa biLirsiniz.

Mobil Sesli Chat

İstediniz Web TarayiciLari İle Mobil Sohbete Bağlana biLirsiniz.